Nowa strona!!!

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową:
http://basniowakraina.szkolnastrona.pl

Wyprawki na rok szkolny 2019/2020!!

Wyprawki dla 2 latków

Wyprawki dla 3 latków

Wyprawki dla 4 latków

Wyprawki dla 5 latków

Wyprawki dla 6 latków

Aktualności CZERWIEC!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami na czerwiec!!!

Niebezpieczna Odra!

Koncepcja Pracy

Zapraszamy do zapoznania się z
Koncepcją Pracy Niepublicznego Przedszkola
"BAŚNIOWA KRAINA" na lata 2017-2020

Szczepienia mogą uchronić dzieci

Certyfikat

Sala Doświadczania Świata

Zapraszamy do naszej

Sali Doświadczania Świata

Certyfikat Kuratorium Oświaty

Forum!!

Zapraszamy do naszego MiniForum. Zachęcamy do komentowania życia naszego przedszkola.

Informacja dla rodziców!!

Drodzy Rodzice i Partnerzy

Niepublicznego Przedszkola „ Baśniowa Kraina”

w Tomaszowie Lubelskim,,


Jak już Państwo wiecie, w dniach 27.03.-08.04.2015 r. odbywała się w naszym przedszkolu ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty w Lublinie, odnośnie poziomów spełniania wymagań zawartych w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 07.10.2009 r., badająca:

Koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój dzieci; Aktywność dzieci; Wspomaganie rozwoju dzieci w uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji

Pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za to, że tak licznie wsparliście nas we wszystkich działaniach, jakie miały miejsce podczas ewaluacji.

Nie szczędziliście Państwo swego czasu na udział w ankietach i rozmowach z zespołem wizytatorów, podczas których padło wiele ciepłych słów pod naszym adresem. Wasze opinie i refleksje na temat organizacji pracy i funkcjonowania przedszkola przyczyniły się do uzyskania wyników najlepszych z możliwych, czyli AAA. Znaleźliśmy się tym samym wśród nielicznych placówek w Polsce, które mogą pochwalić się takim wynikiem.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że doceniacie nasz trud i zaangażowanie w procesy edukacyjno-wychowawcze Waszych pociech. Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że działania podejmowane przez nas są słuszne i adekwatne do potrzeb naszych dzieci. Chcemy również zapewnić, że w dalszym ciągu będziemy dążyć do ulepszania działań podejmowanych w przedszkolu. Liczymy zatem na wsparcie z Państwa strony, ponieważ to, co razem tworzymy przynosi bardzo dobre efekty, które są doceniane przez inne instytucje.

Raport z przebiegu ewaluacji dostępny jest na stronie Lubelskiego Kuratorium Oświaty (LKO):
http://www.npseo.pl/action/raports

oraz na stronie naszego przedszkola. Zachęcamy do miłej lektury.

Link do raportu!!

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy przedszkola

"Baśniowa Kraina" - wesoło i bezpiecznie

Przedszkole "Baśniowa Kraina" czynne jest przez cały rok kalendarzowy [także w okresie wakacyjnym] od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-18.00. Organizacja przedszkola zapewnia w przyszłości możliwość opieki sobotnio-niedzielnej, oraz pełnienie dyżuru nocnego w specjalnie przygotowanych pokojach noclegowych.

Przedszkole tworzy grupy ogólnodostępne i integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Dzieci niepełnosprawne posiadające komplet dokumentów świadczących o niepełnosprawności przyjmowane są w pierwszej kolejności i rodzice nie płacą za czesne

Przyjmuje dzieci z Tomaszowa oraz innych gmin.

Budynek przedszkola tworzą pięknie zaaranżowane, przestronne sale dydaktyczne, świetlica, sala gimnastyczna, oraz stołówka. Kolorystyka wnętrz, duża ilość światła i obszerne sale dają dzieciom poczucie ciepła i przestrzeni. Każda grupa posiada swoją salę wyposażoną w wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych.

Przedszkole otoczone jest dużym różnorodnie zagospodarowanym ogrodem na którym mieści się plac zabaw dla dzieci, składający się z wielu bezpiecznych i atestowanych zabawek: domek z tunelem, wieże z daszkiem, huśtawki dwuosobowe, zjeżdżalnie, mostki wiszące, drabinki poziome, pomosty z trapem, pociąg z wagonikiem.

Dzieci mają zagwarantowane cztery domowe, nielimitowane posiłki dziennie.

Przedszkole "Baśniowa Kraina" zapewnia państwa dzieciom bardzo dobrą opiekę pedagogiczną, logopedyczną, pielęgniarską, psychologiczną, pedagoga specjalnego dla dzieci niepełnosprawnych oraz zaspokaja indywidualne potrzeby wszystkich dzieci tak, aby czuły się bezpiecznie i radośnie.
W przedszkolu realizowane są programy dydaktyczne zatwierdzone przez MEN, oraz programy autorskie.

Copyright by http://ico.edu.pl/tom Wszystkie prawa zastrzeżone. Opracowanie: gukraw10.